(AV17) galerija kovo 7 – 11 d. pristatys lietuvių skulptoriaus Nerijaus Ermino kūrybą 11- ojoje šiuolaikinio meno mugėje „Volta New York“. Ši meno mugė pristato solinius jau žinomų ir kylančių menininkų projektus, yra orientuota į jaunus šiuolaikinį konceptualų meną vertinančius kolekcionierius. Tarptautinė meno mugė „Volta New York“, nuo savo įkūrimo pradžios, vadovaujasi strategija dėmesį sukoncentruoti ties vienu kūrėju ir jį pristatančia galerija, išsamiau atskleidžiant menininko kūrybą tarptautiniu mastu.
(AV17) galerija pristatys vieno įdomiausio lietuvių konceptualiosios skulptūros kūrėjų, Nerijaus Ermino kūrybą, kuri reprezentuos Lietuvos šiuolaikinio meno lauką viename iš įtakingiausių šiuolaikinio meno metropolių – Niujorke. Menininko kūrybai atskleisti „Volta New York“ meno mugėje (AV17) galerija pristatys naratyvinę instaliaciją „Svetainė“. Naudojant simbolius ir tam tikras kultūrines nuorodas menininkas instaliacijoje atskleidžia kolektyvines ir individualias patirtis. Pasitelkdamas prabangos atributus autorius ironiškai atskleidžia fasadinę, reprezentatyvią žmonių buitį, tačiau tuo pačiu iškylančią gamtiškąją prigimtį, kuri nepaklūsta daiktiškajam pasauliui. N. Erminas instaliacijoje jungdamas natūralias, laukinę gamtą reprezentuojančias medžiagas, su prabangiomis – vaizduojančiomis miestietišką, komunalinę kultūrą, perteikia prigimties nenuneigimo momentą.
N. Erminas yra surengęs daugiau nei dešimt personalinių parodų Lietuvoje, tai pat aktyviai dalyvauja grupinėse parodose užsienyje. 2011 metais autoriaus kūryba Venecijos bienalės metu buvo pristatyta Lietuvos paviljone. 2010 metais pelnė apdovanojimą už ryškiausią mažosios plastikos darbą konkurse „Metų skulptūra 2009“. 2012 metais šiuolaikinio meno mugėje „ArtVilnius“ komisijos apdovanotas už geriausią mugėje pristatytą skulptūrą. Menininko darbams būdingas jautrus tikrovės perkeitimas į siurrealius, pasąmoninius išgyvenimus. Jo kuriamose naratyvinėse instaliacijose lengvai atpažįstamos žmogaus gyvenimo detales ir kasdienes situacijos yra transformuojamos, pakreipiamos joms neįprasta, nuo realybės nutolusia linkme, o žiūrovas – įtraukiamas į nesibaigiantį prasminį žaidimą̨. N. Ermino darbų siužetai formuojasi ne tik stebint ir nagrinėjant kasdienybės ritualus, bet taip pat interpretuojant kultūrinį, politinį kontekstus, istoriją, religiją bei perteikiant asmeninę ir kolektyvinę patirtis.