Menu
 
 

Apžvalga: Bioderma Sebium kaukė

2016 03 01  04:09  |  Aktualijos

Apžvalga: Bioderma Sebium kaukė

Nuotrauka: autorės.

Ir  būna dienų, kaip tyčia, kurių absurdiškumą pabrėžia kaip niekad „ne tokia“ oda. Pirmąją pagalba iškilusioms ant veido be penkių minučių planetoms (taip elegantiškai viena bičiulė vadina spuogelius) gali tapti arbatmedžio aliejus, lokalaus veikimo priemonės (visų laikų geriausias atradimas „Vichy Normaderm Hyaluspot“) arba kaukė, kuri gali išspardyti sėdimąją net Jupiteriui. Viena iš tokių – Bioderma Sebium kaukė.

Priemonė pasižymi keista tekstūra – lyg smulkūs milteliai būtų sumaišyti su lengvu kremu. Ant veido kaukė pasidengia plonu sluoksniu, o nudžiūvusi palieka paviršiuje smulkias daleles. Nuplovus kaukę vandeniu, oda lieka maloniai švelni, nepalyginamai skaistesnė, minkštesnė. Kritiniais momentais ją naudoju kelis kartus per savaitę, dažniausiai tokios savaitės pakanka, kad oda grįžtų į tobulą būvį su optimaliu riebalų kiekiu, dingusiais bėrimais ir nepalyginamai švaresnė.

Dėl savo keistos ir neįprastos konsistencijos ją ganėtinai sunku užtepti storu sluoksniu (jei sąžiningai norime vadovautis naudojimo instrukcija), ypač jei norime tą sluoksnį paskirstyti lygiai. Kaukė greitai džiūsta, tad tepant storiau, viskas tampa šiek tiek purvina, t.y. byra ir šiek tiek terliojasi. Žinoma, perfekcionizmas šioje srityje nėra reikalingas, bet visos riebios ir „sočios“ konsistencijos kaukės, kurios užsitepa lyg grietinė ant veido, yra atskiras grožio malonumas.

Jei reikėtų išskirti didžiausią priemonės pliusą (be puikaus veikimo) tai būtų faktas, kad ji nesausina odos, tad ir panaudojus dažniau (jei labai reikia gelbėtis), oda nebus nusieta išsausėjusiais ploteliais. Teisybės dėlei reikia priminti, kad kaukė skirta riebiai ir probleminei odai, tad turinčioms jautrią ar sausą odą nesiūlyčiau ja piktnaudžiauti.


Komentuok:




*



Reklama