Svarbiausias pasaulyje elektroninės muzikos portalas kasmet skelbia geriausių DJ rinkimus, kuriuose savo simpatijas galima atiduoti tik už tuos atlikėjus, kuriuos tais metais regėjai gyvai. Ir jau trejus metus iš eilės be konkurencijos 1-ąją vietą reitinguose užima vokietis Dixon. Triskart iš eilės geriausiu pripažintas didžėjus užimtas kaip niekas kitas, o jo pasirodymų agentai pirmenybę atiduoda dideliems festivaliams ir superklubams. Maloni ir be galo svarbi išimtis – balandžio 1-ąją, penktadienį, Dixon pasirodys Vilniaus klube „Opium“ renginių serijoje „Silence Night“.
Tai, kad tokio kalibro atlikėjas atvyksta į pasauliniais mastais itin nedidelį naktinį klubą – ne atsitiktinumas, o ilgo ir nuoširdaus darbo rezultatas. Serijos „Silence Night“ autorius ir leidybinės kompanijos „Silence“ įkūrėjas Vidis pirmą kartą Dixon į Lietuvą pasikvietė dar 2005-aisiais, kuomet jo ir „Âme“ įkurta leidybinė kompanija „Innervisions“ dar tik žengė pirmuosius žingsnius, o šiandien ji pripažįstama žanro lydere ir madų diktuotoja.
Kritikai, ieškodami stabiliai augančio Dixon populiarumo priežasčių, įvardina jo vizionieriškumą bei „vienuolišką“ atsidavimą savo profesijai ir gerbėjams. Vietoj pasivaikščiojimų ar poilsio atvykus į naują miestą didžėjus verčiau dar ir dar kartą šlifuoja savo paties paruoštas kūrinių versijas. Be to, mėgsta groti tiesiog beprotiškai ilgai, net tuomet, kai tai – paskutinis pasirodymas savaitgalį, nors daugelis jo kategorijos atlikėjų nesivargina už pulto gaišti daugiau nei porą valandų.
Video: Dixon „Boiler Room“ platformoje
Įdomu, kad didžėjaus profesijai 24 valandas per parą skiriantis Dixon į CV turi įsirašęs ir kitų iš pažiūros netikėtų veiklų. Mėgstantis bėgti ilgas distancijas atlikėjas vienu metu buvo ir vietinio Berlyno futbolo klubo viceprezidentas, taip pat yra kepyklos savininkas, su kolegomis iš „Innervisions“ turi įrašų parduotuvę, o internete sklando nuotraukų galerijos, kuriose įamžinta įstabi Dixon marškinių kolekcija. Be viso to dar ir rūpestingas tėvas – akivaizdu, kad iš „Silence Night“ svečio galima pasisemti ne tik įkvėpimo kūrybai, bet ir disciplinai.